AKILLI EV NEDİR ?

Günümüzde pek çok akıllı cihaz mevcut. Televizyonlar, termostatlar,kapı kilitleri, hatta akıllı telefonunuzla yönetebildiğiniz lambalar. Bu cihazlar kendi başlarına da iyi çalışırlar, fakat hepsi birleşip orkestral bir uyumla işlemeye başladığında, doğru harmoniyle çalan bir teknoloji senfonisi ortaya çıkar.

Daha Fazla

Akıllı Otel


Muhteşem Konuk Deneyimi için Akıllı Konaklama

Protekno ile, 5 yıldızlı konaklama bir dokunuş uzağınızda. Konuklar kullanışlı bir kumandayla panjurları, ışıkları, sıcaklığı, TV ve müziği (hatta uyandırma seslerini programlayabilir) yönetebilir, valet hizmeti talep edebilir ve çok daha fazlasını yapabilir.

Daha Fazla

Akıllı İş


İşlerinizi birbirinden ayırabilmenizi sağlayan çözümler yaratarak ufak sorunları dert etmeden kolayca bir adım öne geçmenizi sağlıyoruz.

İşletme sahibi ya da yöneticisi olarak endişelenecek yeterince derdiniz var. Protekno, işlemlerinizin verimliliğini geliştirerek size rekabet üstünlüğü sağlar.

Daha Fazla

Rezidans


Protekno, Suite Systems çözümleri ile otellerde sağladığı konforu ve servisleri Rezidanslara taşıyor. Kapsamlı ve tamamen özelleştirilebilir hizmetler sunan Protekno ile, Rezidanslarda Akıllı Ev’in tüm olanaklarından yararlanmak mümkün.

Daha Fazla

Marin


Protekno otomasyon çözümleri, marin uygulamalarını lüks yaşama lüks katmak için üretti. Evde kontrol edilebilen pek çok şey ve daha fazlası artık yatlarda da yapılabiliyor.

Su üstünde konfor ve eğlenceyi, size özel deneyimler yaşatarak sunan otomasyon sisteminin yapabildiklerinden bazılarını sıralayalım; gerisi ise yaratıcılığınıza kalmış!

Daha Fazla