Akıllı Otel

Muhteşem Konuk Deneyimi için Akıllı Konaklama

Protekno ile, 5 yıldızlı konaklama bir dokunuş uzağınızda. Konuklar kullanışlı bir kumandayla panjurları, ışıkları, sıcaklığı, TV ve müziği (hatta uyandırma seslerini programlayabilir) yönetebilir, valet hizmeti talep edebilir ve çok daha fazlasını yapabilir.

Protekno Konaklama Çözümleri inşaat öncesi yapılar, restorasyon aşamasındaki yapılar ya da yıllardır ayakta duran yapılarla uyumludur. Protekno çözümleri tamamen genişletilebilir olduğu için tek bir çözümle başlayıp (örneğin konuk odası eğlencesi) sonradan genişletebilirsiniz.

Şu Anda Dolu


Giriş yapıldığı anda, PMS sistemi “Dolu” oda durumunu tetikler, konuklar odalarına giderken oda sıcaklığını ideal seviyeye getirir.

Kusursuz Karşılama


Konuklar kapıyı açar, “Hoş Geldiniz” senaryosu devreye girer. Işıklar açılır, perdeler açılır, müzik çalmaya başlar ve TV kişiselleştirilmiş bir karşılama ekranı gösterir.

Kişiselleştirilmiş Deneyim


Kişiselleştirilmiş deneyim eşsiz ve lüks bir konaklama sunuyor. Konuklar kulak yırtan bir alarm ya da telefon sesi yerine perdeleri ve haberleri nazikçe açan bir “Günaydın” senaryosu programlayabilir.

Enerji Dostu


Sensörler konukların varlıklarını algılayarak ışıkları kapatır ve enerji sarfiyatını önlemek için termostatları ayarlar. Ek olarak tek dokunuş “Yeşil” düğmesi konukların çevre dostu programına geçişini kolaylaştırır.

Konaklama Ürünleri – Perde Arkası

Sıra işleri yoluna koymaya geldiğinde asıl önemli olanı gözden kaçırabilirsiniz. Protekno otomasyonu otelin efektif çalışmasını, servis ve bakımını geliştirir. Böylece daha önemli olan konuklarınızla ilgilenebilirsiniz.


Protekno, otel yöneticilerine tüm binada oda içi yönetim sağlayan uzaktan yönetim sunucuları(RMS) için sistem yönetim yazılımı paketleri geliştirdi. Konuk odalarını kolayca açıp yetkilendirebilirsiniz. Tüm otomasyon sistemini kadronuzla takip edip bakımını yapabilirsiniz.

Hatıra Değer Konaklama


Kısaca, bir sürü şeyi yataktan kalkmadan yapabilirsiniz: Televizyonunuz üzerinden Control4’a bağlı kumandayla kapıyı kilitleyebilirsiniz; perdeleri açıp kapamak için programlama yapabilirsiniz… Çok hoş ve zahmetsiz
-Forbes

Otelciler yönetim furyasına hücum ediyor, öyle ki “vay be” dedirten anlarda lüks hotelleri bir adım yukarı taşıyor. Control4 sistemi omurga işlevi görüyor, anlaşılır bir arayüzle basit yönetimler sağlıyor.
-Digital Trends

Odaya ilk girdiğimde perde ve güneşlikler açıldı, müzik çalmaya başladı ve ışıklar hafifçe aydınlandı. Etkilenmiş miydim? Evet.
-Electronic House


Protekno Uygulamaları


Protekno çözümleri ile favori müzik ve filmlerinize ister tek odadan isterseniz de tüm evden ulaşabilirsiniz. Dinleme veya izleme deneyiminizi arttırmak istediğinizde çözümlerimizi inceleyebilirsiniz.