EĞLENCE

Sıradışı Ses ve Görüntünün Tadını Çıkarın

Tek odayı ya da tüm odaları yüksek kaliteli içeriğinizle donatın. Tek kumandayla 4K filmlerden FLAC kalitesindeki müziklere kadar sınırsız eğlencenin tadını çıkarabilir ya da rakipsiz bir ev sineması yaratabilirsiniz.

SALON


Eğlence deneyiminizi basitleştirin ve tek kumandayla yönetin.
TV izleyin, filmlerinize erişin, video yayınlayın, oyun başlatın ya da müzik arşivinizin tadını çıkarın. AppleTV, Roku, Digiturk, Netflix, D-Smart ve daha fazlasını entegre edin.

EV SİNEMASI


Cineplex (yataklı sinemalar) sinemalarla yarışacak seviyede ev sineması tasarlayın. “Film” butonuna bastığınızda projeksiyon perdesi insin, DVD oynatıcı çalışsın, surround ses sistemi aktif olsun ve ışıklar sönsün.
Uyumlu tüm yüksek kaliteli ses ve görüntü cihazları, akıllı TV’ler ya da projeksiyon ekranları ve kişiselleştirilmiş aydınlatmalar bu harika deneyimi tamamlar. Üstelik tüm ekipmanlar tek bir kutuya konur ve kalabalık yapmaz. Siz sadece tek kumandayla hepsini yönetirsiniz.

ÇOK ODALI SES


İster tüm evi müzikle doldurun, ister sadece tek odaya yayın yapın.

Control4 sisteminizin bir parçası olarak Pandora, Rhapsody, TIDAL, Spotify gibi popüler müzik yayın servislerine ek donanıma ihtiyaç duymadan bağlanarak milyonlarca şarkı ve sanatçıya erişmenin keyfini yaşayın. Mobil cihazınız, dokunmatik ekran ve televizyonlarınızda dinlediğiniz albümün kapak görseli ve sanatçı bilgilerini görüntüleyin.

ÇOK ODALI GÖRÜNTÜ


Evin her yerine olağaüstü ses ve görüntü ulaştırarak eğlence deneyiminizi katlayın. Tüm film arşivinizi, video yayınlarınızı ve uygu kanallarınızı alıcı kutuları ve birden fazla görüntü kaynağına ihtiyaç duymadan paylaşın.
Tüm ses ve görüntü cihazlarınızı tek bir kutuda birleştirerek kablo kalabalığından kurtulun.

Protekno Çözümleri


Protekno çözümleri ile favori müzik ve filmlerinize ister tek odadan isterseniz de tüm evden ulaşabilirsiniz. Dinleme veya izleme deneyiminizi arttırmak istediğinizde çözümlerimizi inceleyebilirsiniz.