EĞLENCE


Tek odayı ya da tüm odaları yüksek kaliteli içeriğinizle donatın. Tek kumandayla 4K filmlerden FLAC kalitesindeki müziklere kadar sınırsız eğlencenin tadını çıkarabilir ya da rakipsiz bir ev sineması yaratabilirsiniz.

Daha Fazla

AKILLI AYDINLATMA


Akıllı aydınlatma evinize zerafet, ambiyans, rahatlık ve enerji tasarrufu katar. Evinizden uzaktayken evinizin dolu gibi görünmesini sağlayın. Tek dokunuşla bir odadaki ya da tüm evdeki ışıkları aydınlatın ya da söndürün. Işıklarınız hiç bir tuşa dokunmadan programınıza göre tepki versin. Sadece akıllı değil, dahiyane!

Daha Fazla

KONFOR VE RAHATLIK


Enerji tasarruflu iklimlendirme kontrolü, rahat havuz ve spa yönetimi ve ailenizle kolay iletişim avantajlarıyla rahat ve davetkar evinizin tadını çıkarın.

Daha Fazla

GÜVENLİK


Nerede olursanız olun evinizde neler olup bittiğini kontrol edin. Eve biri girdiğinde, garaj açık kaldığında, bodrum katında sızıntı olduğunda haberiniz olsun. Akıllı güvenlik sayesinde huzur parmaklarınızın ucunda.

Daha Fazla

Sunduğumuz Diğer Çözümler


Protekno Mühendislik projelere ve kullanıcılara bir paket oluşturmak yerine ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretmektedir.

Aydınlatma Kontrolü


 • Senaryo butonları sayesinde tek bir dokunuşla ev içindeki tüm aydınlatmalar aynı anda ya da ayrı ayrı kontrol edilebilir.

 • İstenildiğinde ışıkların, aydınlık seviyesine bağlı olarak senaryolar dahilinde çalışması sağlanabilir.

 • Dim kontrolu ile bulunduğunuz ortam için ideal ışık seviyesi belirlenip senaryolar yapılabilir.Böylece kısılan ışık miktarı ile orantılı enerji tasarrufu sağlanabilir.

 • Merkezi kontroller sayesinde her bölgede bulunan aydınlatmanın açık/kapalı durumu gözlenebilir ve kontrol edilebilir.

 • Özel tasarım görsel akıllı anahtarlar, duvar montajlı dokunmatik ekranlar, akıllı uzaktan kumandalar, bilgisayar, cep telefonları ya da tablet üzerinden kontroller yapılabilir.

Perde/ Panjur Kontrolü


 • Tüm panjur ve perdeler farklı odalardan aç-kapa yapılabileceği gibi merkezi kontroller sayesinde gruplar halinde senaryolar oluşturulabilir.

 • Zamana ve mekana bağlı senaryolar oluşturulabileceği gibi uzaktaktan kontroller ile kullanım kolaylığı sağlanabilir,

 • Senaryo butonları sayesinde tek bir dokunuşla bina içindeki tüm perde panjurlar aynı anda ya da ayrı ayrı kontrol edilebilir.

 • Kullanılacak sensörler vasıtası ile gün ışığına ve harekete bağlı olarak, kontroller otomatik olarak da gerçekleştirilebilir.

 • Özel tasarım görsel akıllı anahtarlar, duvar montajlı dokunmatik ekranlar, akıllı uzaktan kumandalar, bilgisayar, cep telefonları ya da tablet üzerinden kontroller yapılabilir.

İklimlendirme Kontrolü


 • Odalarda bulunan termostatlar yardımı ile her odada farklı iklimler oluşturulabilir.

 • Haftalık ya da aylık otomatik programlama sayesinde enerji tasarrufu sağlanabilir.

 • Zamana ve mekana bağlı senaryolarla otomatik olarak ortam sıcaklığının istediğiniz seviyede tutulması sağlanabilir.

 • Özel tasarım görsel akıllı anahtarlar, duvar montajlı dokunmatik ekranlar, akıllı uzaktan kumandalar, bilgisayar, cep telefonları ya da tablet üzerinden kontroller yapılabilir.

Güvenlik Kontrolü


 • Hareket sensörleri, eve girmeden davetsiz misafirleri tespit edip uzaklaştırabilir, kapı ya da pencerelere uygulanacak manyetik kontaklarla siren çaldırıp, SMS ile uyarı vermesi sağlanabilir.

 • Duman dedektörleri, ısı dedektörleri, su baskın sensörleri ve gaz kaçağı dedektörleri yardımı ile yangın, su baskını ya da gaz kaçağına karşı güvenlik sağlanabilir.

 • Yerleştirilecek kameralar sayesinde uzaktan internet ya da cep telefonu yoluyla mekan izlenebilir ve görüntüler kayıt altında tutulabilir.

Uzaktan Kontrol


 • Mekan dışında iken sistem kontrol edilebilir.

 • İnternet yoluyla bilgisayar üzerinden, herhangi bir telefon veya tablet üzerinden görsel olarak kontrol edilebilir.

 • Uzaktan mekan içerisindeki her türlü cihaz bilgisi alınabilir, önceden yüklenmiş olan senaryolar harekete geçirilebilir, uzaktan bina sürekli izlenebilir ve kontrol altında tutulabilir.

Kapı Görüntüleme Sistemleri


 • Otomasyon ile birlikte haberleştirilerek kullanım kolaylığı sağlanabilir ya da isteğiniz doğrultusunda farklı senaryolar yapılabilir.

 • Gelen kişi görsel dokunmatik ekranlar üzerinden görülebileceği gibi, oturduğunuz yerden televizyon ya da bilgisayar üzerinden de izlenebilir.

 • İstenilirse mekan içinde ya da dışında iken SMS ya da telefon yoluyla kapı açılabilir.

 • Siz mekan dışında iken zili çalan kişi otomatik olarak sesli ve görüntülü olarak kayıt altına alınabilir ve daha sonra izlenebilir.

Enerji Kontrolü


 • Enerjinin izlenilmesi, kontrol edilmesi ve fazla harcanan enerjinin tasarrufa dönüştürülmesi ya da kayıpların engellenmesi enerji kontrolü açısında son derece önemlidir.

 • Enerji analizörleri sayesinde bina içerisinde cihazlardaki harcama miktarları tespit edilebilir ve buna göre nasıl düşürülebileceği konusunda çalışmalar yapılabilir.

 • Mekanlarda kullanılacak hareket ya da varlık sensörleri yardımı ile ihtiyaç dahilinde aydınlatmaların açılıp kapanması sağlanabilir.

 • Zamana bağlı senaryolar sayesinde ihtiyaç dışı harcamalar önlenebilir.

 • Merkezi kontroller sayesinde sistemin her noktasına müdahale edilerek, istenilen ideal şartlar oluşturulabilir ve böylece tasarruf sağlanabilir.

Intercom


Interra kullanıcılarına, yaşam alanlarında intercom ve güvenlik kameralarıyla aşılması imkansız bir güvenlik çemberi sunuyor. Interra site ya da evinizdeki tüm güvenlik ekipmanları ile uyumlu çalışırken, sevdiklerinizin aşılması imkansız bu çemberin içinde olması içinizi rahatlatacak. Interra'nın kullanıcılarına sunduğu intercom özelliği sayesinde konuklarınız ile, site girişinde ya da resepsiyonda sesli ve görüntülü iletişim kurabilirsiniz. Sistemi site girişinden, bina girişine veya resepsiyona kurabilir ve istemediğiniz kişilerin sizi rahatsız etmesini engellersiniz

Concierge Hizmetler


Interra'nın hizmetler menüsünde, evinizde yaşayabileceğiniz tüm sorunların çözümünü bulacaksınız. Su borunuz mu patladı? Sorun değil hemen Interra'ya tıklayın ve tesisatcınız anında kapınıza gelsin. Ya da siz evden çıkarken vale aracınızı kapınızda hazır bulundursun. Misafirleriniz için taksi ya da evinizin günlük temizliği için hizmetçiniz. Sizin ihtiyaçınız ne ise tıklayın Interra'ya yerine getirsin. Unutmadan! Interra ile spor salonunda sıra beklemeyede son. Tıklayın Interra'ya yerinizi ayırtın ve keyfinize bakın.

Site Yönetimi


Site yönetiminden gelen duyurular, mesajlar, ödenmesi gereken bütün faturalar, aidatlar, öneriler tek bir ekranda.. Interra'nın sunduğu site yönetimi çözümü ile artık site yönetiminden haberdar olmak ve takip etmek çok pratik.

Audio/ Video Çözümleri


Eğer ev sinemanızı açmak için en az 4 kumandaya, kullanım kılavuzlarına birkaç kez bakmaya veya 8 yaşındaki çocuğunuza danışmaya ihtiyaç duyuyorsanız, Control4®'ü çok seveceksiniz. Tek dokunuş; TV veya projeksiyonu, DVD'yi, uyduyu, ses sistemini aktif hale getirir, hatta projeksiyon perdesini indirir, film izlemek için gerekli her düzeneği hazırlar, ve size izlemek istediğiniz filmi kolaylıkla seçebilmeniz için film kapakları ile birlikte arşivinizi sunar. Tek dokunuşlu sinema kurulumunuz aydınlatmanızı ve odanızdaki perdeleri de kapatır ve kesintisiz film keyfiniz için mükemmel ortamı yaratmak amacıyla odanızın ısısını ayarlayabilir.