Akıllı İş

İşlerinizi birbirinden ayırabilmenizi sağlayan çözümler yaratarak ufak sorunları dert etmeden kolayca bir adım öne geçmenizi sağlıyoruz.

İşletme sahibi ya da yöneticisi olarak endişelenecek yeterince derdiniz var. Protekno, işlemlerinizin verimliliğini geliştirerek size rekabet üstünlüğü sağlar. Aydınlatma, müzik, sıcaklık ve görüntüleri ayarlayarak müşterilerinizi kusursuz şekilde karşılayabilirsiniz. Tek tuşa güvenlik sistemi devreye girer, ışıklar açılır, sıcaklık ayarlanır, müzik ve televizyonlar otomatik olarak açılır. Her yerde gözünüz işinizde olur. Ekipmanlar ya da ışıklar açık unutulduğunda veya anormal bir aktivite tespit edildiğinde her zaman haberiniz olur.

Restaurant & Bar


Spor salonları ya da lokantalarda birden fazla televizyon yayınını aynı anda yönetmek biraz karmaşıktır. Protekno çözümleri, takımınızın AV sistemini ve ışıkları yönetmesini kolaylaştırır. Bir den fazla televizyonda farklı kaynaklardan HD görüntü oynatın ve hepsini basit, tek bir arayüzden yönetin. Aydınlatmaları ve iklimlendirme sistemlerini otomatize ederek enerji tasarrufu sağlayın. Tek tuşla tüm binayı açın ve kapanış saatlerinde “Kapanış” tuşuna basarak herşeyin kendisini kapatmasını sağlayarak zamandan tasarruf edin.

Toplantı Odası


Muhteşem Konuk Deneyimi için Akıllı Konaklama Protekno ile, 5 yıldızlı konaklama bir dokunuş uzağınızda. Konuklar kullanışlı bir kumandayla panjurları, ışıkları, sıcaklığı, TV ve müziği (hatta uyandırma seslerini programlayabilir) yönetebilir, valet hizmeti talep edebilir ve çok daha fazlasını yapabilir.

Hotel


Konuklarınız için eşsiz bir deneyim. Sizi diğerlerinden ayırır. En’lerinize bir Artı daha ekler. Akıllı hotel akıllıca bir hamledir. Hotel işletmeleri Protekno otomasyon çözümleri sayesinde ciddi avantajlardan yararlanıyor. Gelişmiş enerji tasarrufu sayesinde masrafları azaltırken aynı zaman konuklarınızın yaşadığı deneyimin kalitesini de arttırırsınız.

Akıllı Otel ile ilgili daha fazla bilgi

Fitness & Spa


Fitness merkezleri genellikle çok sayıda TV ve ses sistemi kullanırlar. Aydınlatma, klima ve güvenlik sistemleri de cabası. Protekno otomasyon çözümleri ile yönetimi ele alın ve müşterilerinizin deneyimine odaklanın. Herhangi bir odadan istediğiniz kaynaktan müziklere erişebilirsiniz. Böylece her eğitmen kendi sınıfının favorilerini seçebilir. Binadaki herhangi bir ekrana istediğiniz kaynaktan HD görüntü gönderebilirsiniz. Su ve enerji tasarrufu için havuzu, jakuziyi ve saunayı programlayabilirsiniz. Tek tuşla her şeyi kapatıp güvenlik sistemini devreye alabilirsiniz.

Klinik Ofisi


Doktor ve Dişçiler otomasyonun avantajlarını keşfetti. Protekno hasta ve çalışanlara hiç beklemedikleri bir konfor sağladı. Enerji tasarrufu için aydınlatma ve iklimlendirmeleri otomatize edin. Prosedür ihtiyaçlarına göre aydınlatma senaryoları programlayın. Hemşire ve hastalarla iletişim halinde olmak için interkom sistemini kullanın. İyileşmeleri sırasında hastalarınızın kendi eğlecenlerini yönetmelerini sağlayın.


Protekno Uygulamaları


Protekno çözümleri ile favori müzik ve filmlerinize ister tek odadan isterseniz de tüm evden ulaşabilirsiniz. Dinleme veya izleme deneyiminizi arttırmak istediğinizde çözümlerimizi inceleyebilirsiniz.