Konfor & Rahatlık

Kullanışlı, ekonomik ve davetkar

Enerji tasarruflu iklimlendirme kontrolü, havuz ve spa yönetimi ve ailenizle kolay iletişim avantajlarıyla rahat ve davetkar evinizin tadını çıkarın.

İKLİMLENDİRME


Belirlenmiş bir programa ya da telefon veya dokunmatik ekranınızdan birkaç dokunuşla devreye alabildiğiniz kişiselleştirilmiş konfor ayarlarınızın keyfini çıkarın.

Protekno otomasyon sistemini mevcut HVAC, yerden ısıtma, basınçlı hava, çift yakıt ve jeotermal sistemlerine entegre edebilirsiniz. İklimlendirme ayarlarınızı ister termostattan isterseniz de dokunmatik ekran ya da akıllı cihazınızdan ayarlayabilirsiniz. Sıcaklık ve nemi mevsimlere göre otomatik olarak ayarlayabilirsiniz. Şömineyi bile yerinizden kalkmadan yakabilirsiniz.

DIŞ MEKAN YÖNETİMİ


Konfor ve Rahatlık iç duvarlarınızdan sıyrılarak bahçenize ulaşıyor.

Havuz ve Spa yönetimiyle tablet, telefon veya dokunmatik panelinizdeki uygulama üzerinden ısıtmayı açıp, sıcaklığı ayarlayıp motorları çalıştırabilirsiniz. Fıskiye ve çim sulama sistemlerinizi hava şartlarına göre ayarlayın.

VIDEO İNTERKOM


Kapıda kimin olduğunu görmek, bebeğinizi kontrol etmek ya da evdeki herkesi yemek masasına çağırmak çok basit ve rahat.

Video interkom inanılmaz derecede hızlı bağlantı hızı, yüksek kaliteli ses ve görüntü sunar. Kapı zilinizi basit bir kapı önü modülüyle değiştirerek yerinizden bile kalkmadan kapıda kimin olduğunu görebilirsiniz. Aynı ekran üzerinden tek dokunuşla kapıyı açabilirsiniz.

Protekno Çözümleri


Protekno çözümleri ile favori müzik ve filmlerinize ister tek odadan isterseniz de tüm evden ulaşabilirsiniz. Dinleme veya izleme deneyiminizi arttırmak istediğinizde çözümlerimizi inceleyebilirsiniz.