Güvenlik

Evde ya da uzakta, kafanız hep rahat.

Nerede olursanız olun evinizde neler olup bittiğini kontrol edin. Eve biri girdiğinde, garaj açık kaldığında, bodrum katında sızıntı olduğunda haberiniz olsun. Akıllı güvenlik sayesinde huzur parmaklarınızın ucunda.

ARM VE DISARM


Zahmetsiz olduğu kadar zarifte. Dokunmatik ekran, TV ya da mobil arayüz üzerinden güvenlik sisteminizi devreye alın ya da devre dışı bırakın. Hatta anlık acil durum yardımı alın. Dışarıya çıkacağınız zaman basitçe “Ev Dışı” tuşuna basarak kameraları devreye alıp tüm kapıları kilitleyin.

KİLİTLER VE UYARILAR


Kilitlerinizi kolayca görün ve yönetin, evinize giriş erişimi sağlayın ya da engelleyin. Su kaçağı ve açık kalmış bir kapı gibi olumsuz durumlarda hemen haberiniz olsun. Yönetimi elinize alarak ne kadar uzakta olduğunuz fark etmeden evinizin durumunu izleyin.

TAKLİTÇİ


Taklitçi™ senaryosu aydınlatmaları, panjurları ve hatta televizyonu yöneterek ailenizin davranış biçimini taklit eder ve evinizin siz içerisindeymiş gibi görünmesi sağlar. Böylece fazladan güvenlik sağlayarak içinizi rahatlatır.

GÖRÜNTÜLÜ İZLEME


Protekno Sistem Uygulamasını kullanarak, evin içindeki ve dışındaki kameraları görüntüleyebilirsiniz. Mobil cihazınızdan kameralarınızı canlı olarak görüntüleyin ve nerede olursanız olun evinizi istediğiniz gibi yönetin.

Protekno Çözümleri


Protekno Çözümleri ile favori müzik ve filmlerinize ister tek odadan isterseniz de tüm evden ulaşabilirsiniz. Dinleme veya izleme deneyiminizi arttırmak istediğinizde çözümlerimizi inceleyebilirsiniz.