Protekno Hakkında

Akıllı bina ve ev otomasyon sistemleri alanında, uzman mühendis ekibi ile hizmet veren Protekno Mühendislik, ürün ve hizmet anlayışında kalitenin ısrarlı takipçisi olma prensibiyle geniş bir referans ağına sahip olmayı başarmıştır.

Akıllı yaşam alanları, Görüntü & Ses yönetimi, Network çözümleri, Otomasyon alanındaki entegrasyon çözümleri ve Teknoloji alanının uluslararası trendlerini dikkate alan yenilikçi bakış açısıyla yola çıkan Protekno Mühendislik ”Daha Akıllı Bir Yaşam” sloganını kullanarak 16 Şubat 2011 yılında kurulmuş ve kısa sürede bölgesinde sektörün önemli ismi olmayı başarmıştır.

Şirketimiz, müşterilerinin ihtiyaç duyduğu çözümleri sunmak üzere yapılanmış ve bu yönde uzmanlaşmıştır.

Yaşam alanınızdaki ürün karmaşalarını kaldırarak konfor alanlarınızı arttıran projeler geliştirmektedir. Oluşmakta olan yeni piyasa koşullarına ve rekabet şartlarına, değerli çalışanlarımızın üstün gayreti ve profesyonel yaklaşımları, iş ortaklarımızın güveni ve desteği ve siz müşterilerimizin de katkılarıyla daima hazırız.

Müşterilerimize, projelerine özel çözümler üretebilmenin konforunu yaşatırken, bilgi birikimi ve iletişim gücü  sayesinde siz değerli müşterilerimize güvenli, kaliteli, hızlı ve daha etkili hizmet sunuyoruz.