Akıllı Ev Nedir ?

Günümüzde pek çok akıllı cihaz mevcut. Televizyonlar, termostatlar, kapı kilitleri, hatta akıllı telefonunuzla yönetebildiğiniz lambalar. Bu cihazlar kendi başlarına da iyi çalışırlar, fakat hepsi birleşip orkestral bir uyumla işlemeye başladığında, doğru harmoniyle çalan bir teknoloji senfonisi ortaya çıkar.

Protekno konfor, rahatlık, eğlence ve huzur dolu bir kişisel deneyim yaratmak için evinizdeki tüm cihazları birbirine bağlar. Protekno çözümleri ile günümüzdeki ve gelecekteki ihtiyaçlarınıza göre evinizi güncel tutmanız çok kolay.

Daha akıllı bir yaşam deneyimine hoş geldiniz. Yeni ve Sıradışı bir hayata hoş geldiniz.

Platform


Protekno platformları akıllı evinizin işletim sistemidir. Bu güçlü platform, evinizdeki çoğu cihaza bağlanıp yöneterek favori ürünlerinizi orkestral şekilde çalıştırır. Üstelik yaşam tarzınıza göre kişiselleşebilir.

ARAYÜZ


Evinizle çeşitli şekillerde etkileşime geçebilmelisiniz. Müzik ve video deneyimleriniz için basit bir uzaktan kumanda, müzik arşivinize göz atmak için dokunmatik ekran, aydınlatma, müzik, panjur ve daha fazlası için anahtar seti, ya da arka bahçedeyken veya evinizde değilken akıllı telefon ve tabletiniz.

Her arayüz en sevdiğiniz özelliklere kolay ve basitçe erişebilmeniz için tasarlanmıştır ve tüm cihazlarda tutarlı bir görünüm ve hisse sahiptir.

MOBİL UYGULAMA


Mobil uygulamamız ve Her Yerden Erişim’li 4Sight siz uzaktayken evinize güvenli mobil erişim imkanı sağlar.4Sight ile dünyanın her yerinden sanal olarak kameralarını kontrol edebilir, kapılarınızı kilitleyebilir, sıcaklığı ayarlayabilir, garaj kapısını kapayabilir ve aydınlatmaları kapatabiliriniz.

EVİNİZİN UZMANI İLE TANIŞIN


Çalışanlarımız hayalinizdeki evi tasarlamanıza yardımcı olabilmek için titizlikle eğitilip sertifikalandırılmıştır. Herkesin Yeni ve Sıradışı bir hayata bakışı farklıdır. Bu yüzden akıllı ev uzmanlarımız, otomasyon sistemini hayat tarzınız ve bütçenize en uygun şekilde tasarlar.

AKILLI EVİNİZİ PLANLAYIN


Tek çözüme odaklanın, salonunuz için eğlence sistemi olabilir, ve ihtiyaç ya da ilgi alanlarınız değiştiğinde eklentiler ekleyin. Ya da daha iyisi tüm evinizi akıllandırın. Seçim tamamen size bağlı.


Hemen akıllı ev planınızı oluşturun!

Planınızı Oluşturun

Protekno UygulamalarıProtekno Çözümleri


Protekno çözümleri ile favori müzik ve filmlerinize ister tek odadan isterseniz de tüm evden ulaşabilirsiniz. Dinleme veya izleme deneyiminizi arttırmak istediğinizde çözümlerimizi inceleyebilirsiniz.