AKILLI AYDINLATMA

Parlak İmkanları Deneyimleyin

Akıllı aydınlatma evinize zerafet, ambiyans, rahatlık ve enerji tasarrufu katar. Evinizden uzaktayken evinizin dolu gibi görünmesini sağlayın. Tek dokunuşla bir odadaki ya da tüm evdeki ışıkları aydınlatın ya da söndürün. Işıklarınız hiç bir tuşa dokunmadan programınıza göre tepki versin. Sadece akıllı değil, dahiyane!

Kablosuz Aydınlatma


Akıllı aydınlatmanın büyüsüyle tek bir odayla tanışabilirsiniz, ya da bütün evi aydınlatabilirsiniz!

Kablosuz aydınlatma gelişmiş tarz ve şık renk seçenekleriyle evinizin güzelliğini katbekat arttırır. Kişiselleştirilebilir tuşlar tek dokunuşla aydınlatma yönetiminden fazlasını sunar (müzik, film ve daha fazlası). Birden fazla odayı ya da tüm evi tek dokunuşla açıp kapayın. Hareket sensörleri el değmeden aydınlatma sağlayabilir ve oda da kimse yoksa kapanabilir. Siz evde yokken eviniz kendisini siz içindeymiş gibi gösterebilir.

MERKEZİLEŞTİRİLMİŞ AYDINLATMA


Evini yeni döşeyenler ya da değişiklik yapmak isteyenler için birebirdir. Merkezileştirilmiş aydınlatma tüm ışıkların yönetimini zarif ve tarz sahibi anahtar takımlarıyla tek bir noktada toplar (gardrop gibi). Kişiselleştirilmiş tuşlar tek dokunuşla aydınlatma yönettiği gibi eğlence, güvenlik, iklimlendirme ve daha fazlası için de kullanışlıdır..

DIŞ MEKAN AYDINLATMA


Akıllı aydınlatma sınır tanımaz. Çatınızın altında olduğu kadar yıldızların altında da hünerlerini gösterebilir. Bahçenizi ve su dekorlarınızı göz önüne çıkaracak aydınlatma senaryoları hazırlayabilirsiniz. Dış mekan aydınlatma, gün doğumu ve batımına göre açılıp kapanması için ayarlanabilir. Alarm devreye girdiğinde ışıkların flaşör gibi yanıp sönmesini sağlayarak istenmeyen aktivitelere dikkat çekebilirsiniz.

Protekno Çözümleri


Protekno çözümleri ile favori müzik ve filmlerinize ister tek odadan isterseniz de tüm evden ulaşabilirsiniz. Dinleme veya izleme deneyiminizi arttırmak istediğinizde çözümlerimizi inceleyebilirsiniz.